Çelikhan Tütünü - Güven Tütüncülük Adıyaman

Çelikhan Tütünü - Güven Tütüncülük Adıyaman (Görüntülenme Sayısı: 45)
Sektör Yeme - İçme
İlan Tarihi 1 yıl önce
Firma No 63
Telefon 05466222002
Faks 05466222002
Web Sitesi http://www.adiyamancelikhantutuncusu.com
Adres Çelikhan - Merkez Adıyaman Adıyaman çelikhan tütünü www.adiyamancelikhantutuncusu.com
İl/İlçe Merkez / Adıyaman
Firma Hakkında
Sigaraya zam ! Umrundamı artık değil ...

Son zamanlarda sigara fiyatlarında oldukça fahiş bir Yükseliş meydana geldi ama biz bunun da çaresini bulduk nasıl diyeceksiniz yapmanız gereken tek şey internet sitemize tıklayıp içimize en uygun tütün alıp vde veya İşyerinde de doldurarak sigaraya verdiğiniz parayı 4 kat düşürebilirsiniz . Türkiyede tütüncülük denince akla ilk gelen tabiki www.adiyamancelikhantutuncusu.com çelikhan tütünü ama eğer daha önce hiç içmediyseniz müşteri temsilcisinden yapmanız gerekenleri sorarsanız size detaylı yardımcı olacaktır .
Peki ben tütün siparişini nasıl verebilirim ?

Çelikhan tütünü fiyatları ve tütün sipariş yöntemi

30 Yıllık geçmişimizle kendi tarlalarımızla yetiştirdiğimiz Katkısız ve hilesiz Adıyaman Tütününü tüm Türkiyeye online sipariş alarak kapıda ister kredi kartı ister nakit ödemeli olarak gönderiyoruz . Tütünlerimize ve kalitemize güveniyoruz . %100 Orjinal Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünüÇelikhan Tütünü Siparişi Nasıl VerilirGüven Tütüncülük olarak müşterilerimize en kaliteli ve her içime uygun tütünler gönderiyoruz . 30 yıl’a aşkın zamandır tüm ülkede toptan tütün satıyoruz ve ayrıca perakende ve bayilik sistemiylede hem bireysel kullanıcılara hemde dükkanlara tütün gönderiyoruz . www.adiyamancelikhantutuncusu.com Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütününü kapınıza kadar güvenle ulaştıran profesyonel bir e-ticaret sitesidir . Bütün ürünlerimiz faturalıdır .

Peki tütün siparişini nasıl verebilirim ;

1. Çelikhan tütünü Sipariş Yöntemi :

www.adiyamancelikhantutuncusu.com e-tütün sitemize üye olarak müşterimiz olursunuz bunun avantajı hem size kampanya ve fiyatlardan haberdar etmek hemde tütün siparişiniz kolaylıkla tamamlayıp sipariş takibiniz için önerdiğimiz yöntemdir .

Sitemize üye olduktan sonra içiminize göre tüm ürünler sıralanmış ürünleri seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz .

Tütün siparişinizi verdikten sonra bize direk bildirim gelmekte ve en kısa sürede müşteri temsilcimiz size ulaşarak sizinle teyitleşmektedir . Sormak istediğiniz

Her türlü soruyu müşteri temsilcimize sorabilir detaylı bilgi alabilirsiniz . Siparişiniz hazırlanıp size e-mail veya sms yoluyla hazırlık ve kargolanma sürelerini bildirmekteyiz . Siparişiniz kapınıza ulaştığında ise yapmanız gereken ister nakit isterde kredi kartıyla ödemenizi yaparak gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlamış olursunuz .

2. Çelikhan tütünü Sipariş Yöntemi :

www.adiyamancelikhantutuncusu.com e-tütün sitemize girerek üye olmadan direk alışverişe başlamak . Seçtiğiniz ürünleri sepetinize ekleyip misafir girişi yapabilirsiniz . Sitemize kişisel bilgi ve adresinizi yazarak siparişinizi verebilirsiniz .

Siparişiniz hazırlanıp size e-mail veya sms yoluyla hazırlık ve kargolanma sürelerini bildirmekteyiz . Siparişiniz kapınıza ulaştığında ise yapmanız gereken ister nakit isterde kredi kartıyla ödemenizi yaparak gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlamış olursunuz .3. Çelikhan tütünü Sipariş Yöntemi :

www.adiyamancelikhantutuncusu.com e-tütün sitemize girerek ürünleri incelemek. Seçtiğiniz tütünleri eğer üye olmadan ve misafir girişi yapmadan sipariş vermek istiyorsanız Müşteri Hizmetleri Numarası : 0546 622 2002 numaramızı arayarak tütün siparişinizi verebilirsiniz . Herşey bukadar basit ve kolay .