Fakro Çatı Pencereleri

Fakro Çatı Pencereleri (Görüntülenme Sayısı: 8)
Sektör Bilişim
İlan Tarihi 1 yıl önce
Firma No 18
Telefon +902163982748
Faks +902163982748
Web Sitesi http://www.fakrocatipencereleri.com
Adres Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no:9
İl/İlçe Sultanbeyli / İstanbul
Firma Hakkında
Firmamız ülkemizde satış kalitesi bakımında sektörün her zaman en iyi yerinde bulunmaktadır. Artan üretime paralel olarak kendimizi geliştirmekte ve yurt dışına ihracat yapmaktayız. Her geçen gün son teknoloji makinelerle artan üretimimiz, yüksek profil işleme kapasitesine sahiptir. Firmamız sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutup kaliteli üretim ve hizmeti ilke edinmiş, Ülkemize faydalı olmayı görev bilmiştir.

Yenilik, ortaklık, mükemmellik ve sorumluluk fakro'nun başarısını belirler. Komple bina kabuğu için teknoloji lideri olarak sürekli yeniliği tercih eder. Şirket aynı zamanda, yatırımcılar, mimarlar ve uygulamacılar için dünya çapında yetkili partnerdir. Fakro çatı pencereleri mükemmelliğe güçlü bir markanın çatısı altında, sertifikalı kalite ve mükemmel tasarım sayesinde ulaşır. Fakro pencereler sürdürülebilir ürünlerle kaynakları korur ve insan ile doğa için sorumluluk üstlenir.

Yaptığımız kaliteli üretim ve hizmet sayesinde şirketimiz şimdiden pencerenin yanında ayrı bir marka haline gelmiştir. Firmamız kaliteli üretim ve hizmeti kendine ilke edinmiş, bu ilkelerden taviz vermeden satıcı bayii ağını sürekli genişleterek koymuş olduğu yüksek hedeflere ulaşmaya devam etmektedir. Dünyada ve ülkemizde pvc sektöründeki gelişmeleri sürekli takip eden firmamız, son sistem, bilgisayar ortamında profil işleme merkezi CNS sistemi ile birinci sınıf, kaliteli üretim yapmaktadır.